رستوران شاندیز صفدری کیش

معرفی رستوران : رستوران شاندیز صفدری یکی از رستوران های مجموعه شاندیز است که در غربی ترین نقطه جزیره کیش و در کنار ساحل زیبای جزیره قرار گرفته است. رستوران شاندیز صفدری در اسفندماه سال 94 افتتاح شده است. نمای بسیار زیبای ساحل و دریا از این رستوران پیدا است و محیط زیبایی را پدید آورده است. در این رستوران موسیقی زنده توسط باندهای موسیقی معروف کشور اجرا می شود و مبلغ ورودیه به صورت جداگانه از هر نفر دریافت می شود. 

رستوران شاندیز صفدری کیش

منو رستوران : منو این رستوران شامل دو قسمت غذاهای دریایی و کباب ها است. کباب های این منو شامل شیشلیک، چنجه، کباب مخلوط، کباب برگ، چلو گردن، چلو ماهیچه، کباب فیله و جوجه است. غذاهای دریایی شامل لابستر،‌ میگو سوخاری، میگو کبابی، بشقاب میکس، ماهی سرخ شده ، استیک ماهی و ماهی کبابی هستند. سالاد بار نیز در این رستوران وجود دارد که برای استفاده از آن نیز هزینه جداگانه دریافت می شود.

پیشنهاد ما : این رستوران طرفداران زیادی در میان مسافران تور کیش دارد. مخصوصا موسیقی زنده که در این رستوران که تا پاسی از شب ادامه دارد و برنامه بسیار شاد و فرح بخشی است. از معایب این رستوران قیمت بالای غذاهای آن و دریافت حق سرویس برای خدمات است.

رستوران شاندیز صفدری کیش

ساعت کاری رستوران : 12:30 تا 15:15 برای ناهار و 20:30 تا 00:30 برای شام

موقعیت مکانی رستوران : جزیره کیش، جاده جهان، بین کشتی یونانی و کلبه هور، در نزدیکی بانجی جامپینگ دریایی، رستوران شاندیز صفدری ساحلی

نوشتن دیدگاه

تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید