رستوران توتی فروتی کیش

بی شک یکی از بهترین رستوران های جزیره کیش توتی فروتی است. این رستوران با موقعیت مکانی منحصر به فرد خود تنها رستورانی است که در کنار اسکله تفریحی قرار گرفته است. توتی فروتی در سال 1384 و در زمینی به مساحت 1400 متر مربع کار خود را آغاز نمود. توتی فروتی برای نشستن و صرف غذا قسمت های متنوعی را به شما ارائه می دهد. می توانید یکی از سه قسمت محوطه روباز، قسمت سرپوشیده و یا بام را برای نشستن انتخاب کند. منوی رستوران انواع غذاهای ایرانی و فرنگی را شامل می شود. هم چنین کافی شاپ و اسنک بار از قسمت های دیگر رستوران توتی فروتی است که برای صرف نوشیدنی و میان وعده می توانید از آن استفاده کنید. رستوران دارای ظرفیت 500 نفر بوده و هر ظهر و شب آماده پذیرایی از شما مسافران تور کیش می باشد.

رستوران توتی فروتی کیش

رستوران توتی فروتی کیش

رستوران میر مهنا کیش

یکی از معروف ترین رستوران های جزیره کیش که در نوار ساحلی قرار دارد. این رستوران دارای موسیقی زنده در هنگام شب است که فضای دل انگیزی را ایجاد می کند. منوی رستوران شامل انواع کباب ها، غذاهای سنتی و غذاهای دریایی است که البته قیمت این منو به نسبت دیگر رستوران ها کمی بالا محسوب می شود. با پرداخت ورودی موزیک رستوران شما می توانید از سالادبار به طور رایگان استفاده کنید. امکان استفاده از تشریفات وی آی پی با هماهنگی قبلی برای شما مسافران تور کیش وجود دارد. این رستوران از ظهر تا شب برای پذیرایی از شما عزیزان آماده می باشد.

رستوران میر مهنا کیش

رستوران رویال استار کیش

رستوران رویال استار یک رستوران شیک با محیطی بسیار فانتزی و زیبا است. دکور رستوران ترکیبی از رنگ های سفید، صورتی و سبز است که فضای بسیار آرامش بخشی را برای صرف غذا در اختیا شما مسافران تور کیش قرار می دهد. رستوران در اواخر سال 1391 افتتاح شده است و حدود پنج سال است که خدمات ارائه می کند. منوی رستوران شامل انواع غذاهای ایرانی و فرنگی است که با کیفیت هر چه بهتر طبخ می شوند. در طول صرف غذا می توانید از موسیقی زنده لذت برده و تا آماده شدن سفارش خود می توانید از اینترنت بی سیم که به صورت رایگان در اختیار شما قرار می گیرد استفاده کنید.

رستوران رویال استار کیش

رستوران رویال استار کیش

رستوران رویال استار کیش

رستوران لانجین کیش

اگر علاقه مند به غذاهای ایتالیایی هستید رستوران لانجین می تواند گزینه مناسبی برای شما باشد. این رستوران که شعبه های مختلفی در سراسر کشور دارد یک شعبه نیز در جزیره کیش دارد. رستوران لانجین در بلوار هرمز جزیره و در نزدیکی هتل پانیذ قرار دارد. رستوران دارای دکور بسیار زیبایی است و امکان نشستن در فضای آزاد را نیز برای شما فراهم کرده است. در منوی این رستوران انواع غذاهای ایتالیایی همچون پیتزا، پاستا و استیک و انواع استارترها و سالادهای خوش طعم وجود دارد. ساعت کاری رستوران از ظهر تا شب است و شما مسافران تور کیش می توانید ناهار، شام و عصرانه خود را در این رستوران میل فرمایید.

رستوران لانجین کیش

رستوران لانجین کیش

رستوران بابا قدرت کیش

رستوران بابا قدرت از جمله رستوران های معروف و بنام جزیره ی کیش می باشد.این رستوران سنتی علاوه بر طبخ غذاهای لذیذ و با کیفیت در فضایی سنتی،موسیقی زنده را هم در میزبانی خود به مسافران تور کیش ارائه می دهد.تمامی گردشگران تور کیش می توانند به همراه خانواده و دوستان خود به این رستوران معروف کیش رفته و اوقات خوشی را بگذرانند.

رستوران بابا قدرت کیش

رستوران بابا قدرت کیش