رستوران وقت برگر و سیب زمینی کیش

معرفی رستوران : وقت برگر و سیب زمینی یکی از فست فودهای خوب جزیره کیش است که جزو مجموعه رستوران های زنجیره ای با همین نام است که در سراسر کشور شعبه دارند. این فست فود با بهره گیری از مواد اولیه مرغوب و سرآشپز حرفه ای خود به شیوه ای خاص برای طبخ غذاهای منو رسیده است که آن را از سایر رستوران ها مستثنا می کند. فضای رستوران بسیار جالب و زیبا است و میز و صندلی ها بسیار راحت و به رنگ قهوه ای تیره هستند. ظرفیت این رستوران 112 نفر و مدیریت آن به عهده آقای طوسی است. شما مسافران تور کیش می توانید محل نشستن خود را از میان سالن و حیاط برگزینید. 

رستوران وقت برگر و سیب زمینی کیش

منو رستوران :  منو این رستوران شامل انواع پیتزا، استیک، پاستا، بشقاب داغ، سالاد، پوره، برگر، دوبل برگر، ساندویچ، سیب زمینی سرخ کرده، سیب زمینی تنوری و نوشیدنی است. با توجه به نام رستوران تمرکز اصلی بر برگر و سیب زمینی است و از هرکدام بیش از 10 نوع را در این منو مشاهده می کنید. قیمت های منو نیز متوسط رو به بالا هستند. 

پیشنهاد ما : یک پیشنهاد ویژه برای عاشقان فست فود! سبک خاص طبخ و دیزاین و مزه فوق العاده غذاهای این رستوران شما را ترغیب خواهد کرد تا بار دوم نیز به آن بروید.

رستوران وقت برگر و سیب زمینی کیش

ساعت کاری رستوران : 12 تا 16 برای ناهار و 19 تا 1 بامداد برای شام

موقعیت مکانی رستوران : جزیره کیش، بلوار خلیج فارس، بالاتر از رویامال، مقابل هتل لیلیوم، ساختمان هدیش، فست فود وقت برگر و سیب زمینی کیش

نوشتن دیدگاه

تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید