رستوران کوه نور کیش

معرفی:رستوران کوه نور از رستوران های خوب کیش میباشد.کوه نور یک رستوران با دکور داخلی از سنگ و صخره که بسیار شیک و جالب است که در بین مسافران تور کیش طرفدار زیادی پیدا کرده است.رستوران کوه نور در موقعیت جغرافیایی خوبی قرار دارد.نورپردازی خاص این رستوران در شب، منظره‌ای رویایی را به وجود می‌آورد.آشپز ها و سرآشپز های این رستوران تمام غذا ها را با مواد غذایی با کیفیت آماده میکنند.پرسنل های این رستوران با کیشوندان و گردشگران تور کیش با رفتار خوش پذیرایی میکنند.رستوران کوه نور، موسیقی زنده و کافی شاپ هم دارد.گردشگران تور کیش میتوانند در این رستوران بهترین غذا ها را نوش جان کنند و لحظات شادی را سپری کنند.

رستوران کوه نور کیش

منو رستوران:رستوران کوه نور دارای منو غذایی از بهترین غذا های ایرانی و فرنگی میباشد.در منوی این رستوران، غذایی هست به اسم بروشه فرانسوی که زبانزد همه است.در کل منو این رستوران برای هر سلیقه ای جوابگو میباشد. گردشگران عزیز تور کیش میتوانند از روی منو غذای مورد علاقه خود را سفارش دهند و نوش جان کنند.

ساعت کاری:رستوران کوه نور همه روزه از 12 ظهر الی 1 بامداد آماده پذیرایی از مسافران تور کیش میباشند.

رستوران کوه نور کیش

موقعیت مکانی:ایران-کیش-میدان امیرکبیر- رو‌به‌روی دانشگاه کیش

پیشنهاد ما:رستوران کوه نور با فضای دل نشین و زیبایی که دارد یک انتخاب مناسب برای صرف غذا میباشد.گردشگرانی که به این جزیره سفر میکنند میتوانند بهترین و لذیذ ترین غذا ها را نوش جان کنند.

رستوران کوه نور کیش

نوشتن دیدگاه

تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید