بیگ بال کیش

معرفی:بیگ بال یکی از بازی های هیجان انگیز جزیره زیبای کیش میباشد.بیگ بال همانطور که از اسمش پیداس یک توپ بزرگ از جنس پلاستیک میباشد که با رفتن در این حباب ها میتوانید بر روی آب معلق باشید.دوستان یا خانوادتان میتوانند از بیرون شما را به حرکت دربیاورند.این حباب ها بقدری بزرگ هستند که حتی دو نفری نیز میتوانید داخل آن باشید که در این صورت کنترل آن بهتر میشود و میتوانید داخل آن لحظات خوبی را سپری کنید.مسافران عزیز تور کیش میتوانند از این بازی مفرح و جالب استفاده کنند و لحظات خوبی را در کنار خانواده و دوستانتان سپری کنید.هزینه این بازی نسبت به مدت زمان آن متغیر میباشد.بیگ بال برای آقایون و خانم ها قابل استفاده میباشد.بیگ بال میتواند خنده بر لب های شما مسافران عزیز تور کیش بیاورد اگز به این جزیره تاریخی و زیبا سفر کردید حتما به این بیگ بال ها سر بزنید و سفر به یادماندنی برای خود تجربه کنید.

بیگ بال کیش

پارک ساحلی مرجان کیش

پارک ساحلی مرجان یکی از زیباترین پارک های جزیره است که در کنار آب ها نیلگون خلیج فارس قرار دارد. این پارک زبا مکان تفریح بسیاری از مسافران تور کیش است. جاده جهان که پیست دوچرخه سواری جزیره محسوب می شود از این پارک عبور می کند. بازار مرجان نیز در کنار این پارک قرار دارد. هم چنین رستوران های زیادی در کنار این پارک قرار دارند که می توانید از آن ها استفاده کنید. پوشش گیاهی پارک شامل درختچه های کوتاه، انواع گل ها و درختان است. در پارک مرجان تعداد زیادی آلاچیق نیز وجود دارد.

پارک ساحلی مرجان کیش

پارک ساحلی مرجان کیش

جاده دنیا کیش

جاده دنیا یا جاده جهان یک جاده بسیار زیبا است که دورتادور جزیره کشیده شده است و آن را همچون نگینی در بر گرفته است. این جاده یک طرفه بسیار خلوت است و مکان بسیار مناسبی برای رانندگی با آرامش می باشد. این جاده که در کنار ساحل قرار گرفته است، منظره بسیار زیبایی از دریا را در هنگام رانندگی و یا حتی دوچرخه سواری به شما نشان می دهد. یکی از زیباترین این مناظر ، منظره غروب خورشید و پرواز مرغان دریایی بر فراز دریا است که از این جاده زیبا قابل تماشا می باشد. به شما مسافران تور کیش پیشنهاد می کنیم حتما در طول سفر خود رانندگی در این جاده زیبا را تجربه کنید.

جاده دنیا کیش

 

شهر زیر زمینی کاریز کیش

شهر زیر زمینی کاریز یکی از بهترین و معروفترین جاذبه های گردشگری و آثار باستانی جزیره کیش می باشد.این آثار بیشتر از 2500 سال قدمت دارد و آب شیرین قابل نوشیدن مردمان جزیره کیش را تامین کرده است.در زمان های گذشته این روش یکی از پیشرفته ترین روش ها برای حفر قنات بوده است.شهر کاریز در عمق ۱۶ متری زیر زمین قرار دارد. سقف آن هشت متر ارتفاع و بیشتر سقف آن مملو از سنگواره ، صدف و مرجان هایی است که با نظر کارشناسی ۲۷۰ تا ۵۷۰ میلیون سال قدمت دارد و تک تک آن شناسایی و دارای شناسنامه رسمی است.این مکان مناسبی برای وقت گذرانی و دیدن آثار باستانی گردشگران تور کیش می باشد.

شهر زیر زمینی کاریز کیش

شهر زیر زمینی کاریز کیش

پاراسیلینگ کیش

پاراسیلینگ کیش یکی از بهترین و معروفترین دیدنی های جزیره کیش می باشد.این جاذبه گردشگری یکی از مهیج ترین تفریح در کیش محسوب می شود.در این نوع ورزش چتری به قایق موتوری متصل می باشد که با به حرکت درآمدن قایق شخصی که به چتر متصل است جابجا می شود و هیجان خاصی را برای فرد بوجود می آورد.با تور کیش  همراه شوید و از پاراسیلینگ کیش بهترین خاطره را تجربه کنید.

پاراسیلینگ کیش