کافه تراس کیش

معرفی:کافی شاپ یکی از بهترین کافه های جزیره کیش میباشد که علاوه بر موقعیت جغرافیایی خوبی که دارد بهترین خدمات نیز برای مسافران تور کیش ارائه میدهد.این کافه در طبقه چهارم هتل شایگان با منظره ای رویایی و دیدی خوب رو به دریا با مبلمان و طراحی عالی واقع شده است.مسافران و گردشگران تور کیش میتوانند در این کافه انواع جشن ها برگزار کنند.همچنین کافه تراس فضایی سر پوشیده برای مشتریان خود در نظر گرفته است که حتی دوستداران فوتبال می توانند زمان بازی به کافه رفته و فوتبال را با شور و هیجان بیشتری تماشا نمایند.کارکان و پرسنل این کافه نیز با روی خوش از مسافران و گردشگران تور کیش پذیرایی میکنند.

کافه تراس کیش

منو کافه:کافه تراس دارای منوی از انواع پاستا ، لازانیا انواع نوشیدنی های سرد و گرم میباشد که با بهترین کیفیت برای مسافران و گردشگران محترم تور کیش سرو میشود.مسافران عزیز از روی منو میتوانند سفارش دهند و نوش جان کنند.

ساعت کاری:کافی شاپ تراس هتل شابگان در وعده های ناهار و شام آماده پذیرایی از مسافران میباشند.ساعت کاری از 2 ظهر الی 3 بامداد میباشد.

کافه تراس کیش

موقعیت مکانی:جزیره زیبای کیش ، بلوار رودکی ، هتل شایگان کیش، طبقه چهارم

پیشنهاد ما:گردشگرانی که به این جزیره تاریخی سفر میکنند برای گذراندن لحظات شاد میتوانند این کافه را انتخاب کنند و لذت ببرند.

نوشتن دیدگاه

تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید